ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

 

دریافت فایل

 فایل جامع pdf کتاب روان شناسی رنگها نوشته مسیب استوار

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf کتاب روان شناسی رنگها نوشته مسیب استوار می باشد. این فایل شامل 94 صفحه می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

مقدمه

اين كتاب شرحي است از مجموعه اي از اطلاعات علمي و آماري و همچنين فرضيات تئوري از بنيان رنگ و درك شناختي از رنگ جهان پيرامون ما مي باشد.
رنگ با زندگي ما آميخته مي باشد ،ب ه اشيا و موجودات بعد و مفهومي خاص مي بخشد. تمام هدف اين مجموعه در اين مسير قرار گرفته كه بتواند تاريخچه مختصري از پيدايش و تاثير رنگ بر زندگي انسان و معرفي كوتاهي از انواع و اقسام رنگها و كاربردهاي آن ب ويژه در صنايع چاپ و بسته بندي اشاره نمود .

اميد است كه اين كتاب بتواند با آشنايي هر چه بيشتر شما در اين زمينه ، رنگ تازه اي به درك مفهوم جهان پيرامون شما ببخشد. در ابتدا تعريفي از بنيان و ماهيت وجودي رنگ به شما عرضه مي كنيم .
رنگ بازتابي از نور است كه به شكلهاي متفاوتي در ميآيد و اين بازتاب مجموعه ي وسيعي را شامل ميشود.
رنگ به هر مايع، شبهه مايع يا هر تركيب صمغ مانندي كه موقع اعمال شدن، لايه نازكي را
جهت پوشاندن جسمي جامد ايجاد كند، گويند. اگر يك ناحيه باريك از طول موجهاي نور مرئي توسط ماده جذب شود رنگ بوجود ميآيد.
نور سفيد از طيف كاملي از رنگها تشكيل يافتهاست. اگر يك ناحيه باريك از طول موجهاي نور سفيد توسط ماده جذب شود بقيه طول موجها از ماده عبور كرده و چشم انسان طول موجهاي تركيبي كه از ماده عبور كرده را ميبيند.


بلاگی برای یو فایل

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: رنگها ,فایل ,ماده ,موجهاي ,استوار ,دانلود ,نوشته مسیب ,کتاب روان ,رنگها نوشته ,مسیب استوار ,شناسی رنگها ,شناسی رنگها نوشته ,روان شناسی رنگها
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رز شاپ helen77 ياداشت هاي مهندس جوان دنیای من بی تو سایت تفریحی و سرگرمی پارس نازی ها جدیدترین نرم افزارهای روز دنیا دانلود نرم افزار و آهنگ املاک منطقه 1 تهران